Zagrali w Wadowicach

12 stycznia 2020 18:34:25

  Z samego rana ruszył w Wadowicach 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze kwestowali na skwerach i ulicach, a na rynku prowadzone były licytacje, przeplatane wieloma atrakcjami. Hit tegorocznej licytacji, Fiat 126p wylicytowano za 12 tys. zł.

  

Zagrali w Wadowicach

  Podobnie jak na terenie całego kraju, również w Wadowicach zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już wczesnym rankiem w niedzielę, 12 stycznia br. na ulicach miasta pojawiły się dziesiątki wolontariuszy, kwestujących na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

  Główne atrakcje miały miejsce na wadowickim rynku, gdzie przez kilka godzin prowadzona była licytacja atrakcyjnych przedmiotów. Jednak główną atrakcją tegorocznej licytacji był 20-letni fiat 126p. Poszedł za rekordowe 12 tys. zł, wylicytowany przez Tomasza Juraszka.

  Sporym zainteresowaniem cieszyła się też degustacja potraw, a w południe z Placu Solidarności przeszedł Pierwszy Wadowicki Marsz Psiaków o Wielkich Sercach, zakończony pokazem ratownictwa w wykonaniu Grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej z Kęt.

  W ramach tegorocznego finału WOŚP przeprowadzono m.in. konsultacje dietetyków, pokazy kucharzy programu Masterchef, loterię fantową oraz koncerty muzyczne.

  

  Wadowickiemu sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się pobić kolejny rekord. W tegorocznej kweście zebrano w sumie 230 439,86 zł.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane