Słowaczka kradła na oczach policji

8 lutego 2020 19:14:46

  Słowaczka kradła na oczach policji W minioną niedzielę policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie byli świadkami nietypowej sytuacji. Na ich oczach Słowaczka okradła obywatelkę Wielkiej Brytanii.

  

Słowaczka kradła na oczach policji

  2 lutego br. około godz. 1:25 nieopodal Rynku funkcjonariusze zauważyli, że do stojącej na chodniku kobiety podeszła obywatelka Słowacji. Słowaczka, wykorzystując fakt, że druga z pań była nietrzeźwa, zaczęła ją przytulać. Policjanci szybko zorientowali się, że ten przypływ czułości ze strony 58-latki nie jest przypadkowy. O tym, że mają rację przekonali się już za chwilę, kiedy to na ich oczach Słowaczka wyciągnęła z torebki Brytyjki portfel, po czym szybko się oddaliła.

  

  Policjanci ruszyli za złodziejką, zatrzymali ją, a w kieszeni jej kurtki znaleźli skradziony portfel. Następnie funkcjonariusze podeszli do obywatelki Wielkiej Brytanii, która potwierdziła, że straciła swoją własność. Dzięki interwencji policjantów turystka odzyskała portfel z całą zawartością.

  

  Obywatelka Słowacji trafiła do policyjnego aresztu. Odpowie karnie za przywłaszczenie, ukrycie dokumentów (art. 275 KK), za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. (KW Policji)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane