PAP Koronawirus

Nożownik zranił dwie kobiety

10 marca 2020 20:32:19

  Atak nożownika na bezbronne kobiety w Środowiskowym Domu Pomocy w Wadowicach. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona helikopterem do szpitala w Krakowie, druga ofiara nożownika trafiła do szpitala w Suchej Beskidzkiej.

   

Nożownik zranił dwie kobiety

  Do tragedii doszło w Środowiskowym Domu Pomocy w Wadowicach. We wtorek, 10 marca br., kilkanaście minut po godz. 10-tej wadowicka policja została poinformowana, że w jednym z budynków użyteczności publicznej na terenie Wadowic mężczyzna miał ranić nożem kobietę. Zgłoszenie okazało się prawdziwe i to podwójnie, ponieważ ranione zostały dwie kobiety.

  Ranne ofiary nożownika, pacjenta przychodni Psychologiczno - Terapeutycznej, zostały przetransportowane do szpitali. Jedna kobieta w ciezkim stanie została przewieziona Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie, natomiast druga kobieta została przewieziona karetką Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Suchej Beskidzkiej.

  Sprawca tego okrutnego czynu, 38-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego został zatrzymany, jest pod nadzorem policji. O jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

  Na miejscu tragedii funkcjonariusze policji dokonali czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, mające na celu ustalenie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 FOTO: Archiwum

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane