WCK zaprasza na Tydzień Kreatywnych Odkrywców

28 lipca 2020 09:36:04

  WCK ma jeszcze wolne miejsca na Tydzień Kreatywnych Odkrywców z Fabryką Kreatywności!

  

WCK zaprasza na Tydzień Kreatywnych Odkrywców

  Jeśli wasze pociechy nie mają jeszcze planów na drugi tydzień sierpnia, to nie może ich zabraknąć na zajęciach z Fabryką Kreatywności w WCK. Lipcowy tydzień cieszył się ogromnym zainteresowaniem u najmłodszych, a w sierpniu na miłośników zabaw i eksperymentów czeka jeszcze więcej atrakcji.

  Tym razem WCK zaprasza od 10 – 14 sierpnia na Tydzień Kreatywnych Odkrywców. Podczas tygodniowych, 3 – godzinnych spotkań, dzieci w wieku 6 – 8 (godz. 9:00 – 12:00) i 7 – 11 lat (godz. 13:00 – 16:00) będą wykonywać m. in.: własne, oryginalne wzory na torbach płóciennych, ozdobią odlew gipsowy dłoni, wezmą udział w warsztacie “Genetyka – tajemnice kodu DNA”, będą programować swojego własnego robota z pomocą zestawów Lego WeDo 2.0 i tabletów. Dzieci stworzą swój ogród w szkle,  zobaczą hodowlę hydroponiczną fasoli, rośliny owadożerne, a także wykonają doświadczenia “chemiczny ogród” oraz “lewitujący pyłek”. To tylko część atrakcji przygotowanych przez kreatywnych animatorów z Fabryki Kreatywności.

  Koszt tygodniowych zajęć wynosi 200 zł. Bilety do nabycia w sekretariacie WCK oraz poprzez stronę  internetową www.wck.wadowice.pl. Szczegółowy opis każdego dnia zajęć dostępny na stronie WCK.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane