Czyja to gotówka?

2 kwietnia 2021 18:35:48

  Wadowicka Policja poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione wczoraj na terenie Jaroszowic. Właściciel umiejący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do tutejszej jednostki celem odebrania gotówki.

  

Czyja to gotówka?

 1 kwietnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zgłosili się dwaj mieszkańcy Wadowic, którzy na terenie Jaroszowic znaleźli sporą sumę pieniędzy. Mężczyźni nie zastanawiali się ani chwili i całą kwotę przekazali wadowickim stróżom prawa.

   

  Pieniądze czekają na odbiór w siedzibie wadowickiej komendy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 37. Sprawą zajmuje się dzielnicowy mł. asp. Sebastian Jończy tel. 662 047 264 lub 47 83 27 341.

   

  Uczciwym znalazcom składamy wyrazy uznania oraz podziękowania za godną naśladowania postawę. Mamy wielką nadzieję, że Panów zachowanie i postawa będzie wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się i podejmą właściwą decyzję.

 KPP WCE

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane