Targi Andrychów 2017

Sukces Białej Niedzieli w Kalwarii

2 czerwca 2017 19:50:24

  Po raz kolejny dużym sukcesem zakończyła się akcja „Biała Niedziela”, której głównym organizatorem było Stowarzyszenie Bene Factum. Lekarze specjaliści udzieli 344 konsultacje.

  

Sukces Białej Niedzieli w Kalwarii

  Niedziela akcja była koordynowana przez członków Stowarzyszenia, można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów z dziedziny: kardiologii, neurologii, laryngologii, dermatologii, ginekologii, urologii, gastrologii, chirurgii i okulistyki, zrobić sobie dania badań EKG czy pomiaru cukru i ciśnienia. Lekarze specjaliści udzieli 344 konsultacji.

  Ilość udzielonych konsultacji robi  wrażenie i pokazuje ze inicjatywa Stowarzyszenia była doskonałym pomysłem i z każdym rokiem cieszy się dużą popularnością. Mieszkańcy mieli  możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań EKG, USG stawów kolanowych i żył, jamy brzusznej, pomiaru cukru i ciśnienia, konsultacje prowadzili.

  

   Porad zdrowotnych i konsultacji udzielali lekarze specjaliści z Krakowskich Klinik z dziedzin: kardiologii, neurologii, urologii, laryngologii, ginekologii, chirurgii, gastrologii, ortopedy, angiologia,  dermatologii, psychiatrii i okulistyki.

  

  Organizatorami bezpłatnych badań i konsultacji byli: Stowarzyszenie Bene Factum, SPZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej, Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty. Biała Niedziela była współfinansowana ze środków Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane