Targi Andrychów 2017

DAJ WŁOS!

6 sierpnia 2017 09:00:35

  Studio Fryzjerskie Fengii, Fundacja Rak'n'Roll oraz Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej  serdecznie zapraszają na darmowe strzyżenie włosów, które przekazane zostaną na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. 

  

DAJ WŁOS!

  Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia w Studiu Fryzjerskim Fengii (ulica Stolarska 2, Kalwaria Zebrzydowska), w godzinach od 10:00 do 18:00.

  Wziąć udział w akcji może każdy kto ma minimum 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych. Organizatorzy podkreślają, że ilość miejsc jest ograniczona i proszą o potwierdzenie udziału w akcji , zapisy pod tel. 880-619-812.

  Dla wszystkich, którzy zdecydują się oddać swoje włosy potrzebującym, poza darmowym strzyżeniem wykonanym przez fryzjerów z teamu Fengii , przewidziano również upominki od firmy Schwarzkopf Professional i Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dlaczego właśnie taka inicjatywa?
  Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane, a dopłata do nich jest bardzo wysoka. W odpowiedzi na tą sytuację ruszyła akcja "Daj Włos!".
  Rak'n 'Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Fundacja powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym w podobnej sytuacji. Od samego początku celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

  Oddane włosy przekazane zostaną do perukarni Rokoko, która wykonuje odpowiednie peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mają więcej siły w niełatwej drodze do zdrowia.

  Wszelkie informacje odnośnie tego jakie kryteria trzeba spełnić aby oddać włosy znajdziecie pod poniższym likiem:
http://www.raknroll.pl/co-robimy/programy/daj-wlos/

  Organizatorzy: Studio Fryzjerskie Fengii, Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane