Wydawnictwo Renoma

Biała Niedziela w Brzeźnicy

6 września 2017 16:49:36

  3 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy z inicjatywy Wójta Gminy Bogusława Antosa po raz pierwszy odbyła się Akcja pod nazwą „Biała Niedziela”. 

  

Biała Niedziela w Brzeźnicy

  Mieszkańcy gminy Brzeźnica mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów z różnych dziedzin: pediatrii, urlologii, kardiologii, pulmonologii, ginekologii, chorób wewnętrznych, gastroenterologii, medycyny rodzinnej oraz rehabilitacji.

  Wykonywano również wiele badań: EKG, pomiar ciśnienia, poziom cukru, badania optometryczne, rejestrowano także dawców szpiku. Podczas Akcji była również możliwość bezpłatnego zaszczepienia się przeciwko grypie.

  Akcja pod hasłem "Biała Niedziela" cieszyła się dużym zainteresowaniem. Lekarze i pielęgniarki przyjęli łącznie około 200 pacjentów. Mamy nadzieję, że kolejne tego typu akcje organizowane przez samorząd w trosce o zdrowie lokalnej społeczności spotkają się z jeszcze większym zainteresowaniem.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane