Kolejny pobór krwi u strażaków z Izdebnika

29 września 2017 21:35:46

  Ochotnicza Straż Pożarna z Izdebnika zaprasza na swoją kolejną, a w tym roku już czwartą, ale jeszcze ostatnią akcję krwiodawstwa  w najbliższą niedzielę: 1 października br.

  

Kolejny pobór krwi u strażaków z Izdebnika

Krew będzie można oddawać od godz.9.00 do 13.00 w Domu Strażaka w Izdebniku. 

  W tym roku OSP Izdebnik zapowiedziało w swojej miejscowości 5 akcji krwiodawstwa: 5 marca(odbyła się), 7 maja (odbyła się), 30 lipca (odbyła się), 1 października (będzie w niedzielę) i 10 grudnia

  „ Tak jak na akcjach w 2016, tak i w najbliższą niedzielę będzie można podejść do nas i wypełnić wnioski na legitymację krwiodawcy lub na legitymację honorowego krwiodawcy wraz z odznaką  1,2 i 3 stopnia.”- mówią nam organizatorzy z OSP Izdebnik

  W tym roku mija 9 lat od pierwszej akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez ochotników z Izdebnika. Z roku na rok przybywa krwi i krwiodawców. I to cieszy!

  Za rok 2016 dzięki OSP Izdebnik do banków krwi pojechało aż 50 litrów krwi z 4 akcji krwiodawstwa!

  Dodatkowo  podczas akcji organizatorzy chętnie udzielą porad związanych z ulgami dla krwiodawców, opowiedzą jak i gdzie można z nich korzystać, postarają się odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie krwiodawcy.

  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

PODZIEL SIĘ CZĄSTKĄ SIEBIE!!!.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane