Wydawnictwo Renoma

Szpital pod nową dyrektor

3 listopada 2017 08:43:04

  Beata Szafraniec została wprowadzona oficjalnie do ZZOZ w Wadowicach i objęła funkcję dyrektora tej placówki. Ma podpisany kontrakt na 6 lat. Czy poradzi sobie z dramatycznie trudną sytuacją finansową wadowickiej lecznicy?

  

Szpital pod nową dyrektor

  W czwartek, 2 listopada br. pochodząca ze Śląska Beata Szafraniec objęła funkcję dyrektora Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach. Oficjalnej prezentacji nowej dyrektor dokonał starosta Bartosz Kaliński. Zarząd Powiatu podpisał z nową dyrektor kontrakt na okres od 1 listopada 2017 roku do 31 października 2023 roku. Gaża nowej pani dyrektor objęta jest tajemnicą.

  Nowa dyrektor szpitala wyłoniona została w wyniku przeprowadzonego przez powiat konkursu. O fotel dyrektora ZZOZ w Wadowicach ubiegało się jedenastu kandydatów, z których dwóch zostało odrzuconych przez Komisję Konkursową ze względów formalnych.

   

  Nowa dyrektor, z wykształcenia prawnik i ekonomista, jest doświadczonym menagerem. Posiada doświadczenie w zarządzaniu dużymi przedsiębiorstwami w branży górniczej, w budownictwie energetycznym oraz w sektorze medycznym. Na Górnym Śląsku prezesowała Unii Brackiej zrzeszającej górnicze przychodnie zdrowia. Była też wiceprezesem zarządu spółki Elmech Kazeten.

  Swoje umiejętności, talent i doświadczenie Beata Szafraniec oddaje teraz do dyspozycji wadowickiego szpitala, który znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, kadrowej i organizacyjnej.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane