Przychodnia Stomatologiczna ma siedzibę

27 listopada 2017 16:54:43

  Pacjenci Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Wadowicach mogą spać spokojnie. Przychodnia ma zapewnioną siedzibę przy ul. Wojtyów w Wadowicach na kolejne trzy lata.

  

Przychodnia Stomatologiczna ma siedzibę

  Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna w Wadowicach po okresie niepewności, może ze spokojem planować swoją działalność na kolejne lata. Po okresie niepewności i nerwówki związanej z brakiem umowy na wynajem pomieszczeń przy ul. Wojtyłów, sytuacja została wyjaśniona i Zarząd Powiatu Wadowickiego postanowił przedłużyć Przychodni wynajem lokali przy ul. Wojtyłów 16 w Wadowicach na kolejne trzy lata.

  W największej w powiecie wadowickim Przychodni Stomatologicznej leczy się 30 tysięcy mieszkańców naszego powiatu. Jest to najdłużej funkcjonująca w powiece wadowickim Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna, a zarazem jedyna w powiecie wadowickim przychodnia chirurgii stomatologicznej, obsługująca 160 tys. mieszkańców powiatu.

     

  

  W poniedziałek podczas zwołanego przez powiat briefingu starosta Wadowicki Bartosz Kaliński prostował medialne informacje, jakoby Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna miała być zlikwidowana. Starosta poinformował o decyzji Zarządu Powiatu Wadowickiego o przedłużeniu umowy najmu dla Przychodni na trzy lata. Przy okazji starosta zwrócił uwagę na to,  że przychodnia nie ma dojazdu do budynku, a rozmowy z miastem na ten temat nie przyniosły pozytywnego efektu. Powiat wystąpił więc do sądu o ustanowienie drogi koniecznej do nieruchomości przy ul. Wojtyłów 16.

  

  W konferencji prasowej wraz ze starostą wadowickim wzięli udział właściciele Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Wadowicach: dr Joanna Jastrzębska oraz dr Jan Rauch, który podziękował zarówno staroście Bartoszowi Kalińskiemu jak i przewodniczącemu Rady Powiatu Janowi Gębali za doprowadzenie do porozumienia między Przychodnią a Powiatem, czego efektem jest przedłużenie umowy najmu na kolejne trzy lata.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane