Biała Niedziela w Wadowicach – przyjdź i wybierz swój bezpłatny pakiet badań!

5 grudnia 2017 09:11:51

  Bezpłatne badania i porady lekarzy specjalistów – to mikołajkowy prezent dla mieszkańców od wadowickiej służby zdrowia oraz Powiatu Wadowickiego. Zarezerwujcie więc sobie czas na najbliższą niedzielę i skorzystajcie z okazji, by sprawdzić w jakim stanie jest wasze zdrowie.

  

Biała Niedziela w Wadowicach – przyjdź i wybierz swój bezpłatny pakiet badań!

  Już 10 grudnia w ramach Białej Niedzieli  Zespół  Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach organizuje szereg bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, które w stu procentach ufunduje naszym mieszkańcom Powiat Wadowicki.

- Często jest tak, że zaczynamy doceniać zdrowie dopiero wtedy, gdy je tracimy, bo wcześniej ignorujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm. A przecież lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego badania profilaktyczne są ważne. W związku z tym postanowiliśmy zafundować naszym mieszkańcom bezpłatne badania w ramach Białej Niedzieli, do których bardzo zachęcam – mówi Bartosz Kaliński, starosta wadowicki. 

  

  Zainteresowani bezpłatnymi badaniami mieszkańcy powiatu wadowickiego będą mieli 10 grudnia do wyboru trzy pakiety: kardiologiczny, endokrynologiczny oraz internistyczny.  

  Nieodpłatne badania laboratoryjne będzie można wykonać  w ZZOZ w Wadowicach, ul. Karmelicka 5 w godzinach od 7.00 do 11.00. W tym czasie zainteresowani wykonają lipidogram, zbadają poziom hormonów tarczycowych lub wykonają morfologię  czy jonogram.

  Z kolei w godzinach od 9.00 do 14.00 na mieszkańców będą czekać lekarze specjaliści z dziedzin kardiologii, diabetologii i endokrynologii. Podczas konsultacji pacjenci mogą mieć wykonane badania EKG, USG tarczycy, pomiar glikemii i kwasu moczowego, pomiar ciśnienia tętniczego oraz oznaczenie BMI.

- Nie zabraknie też porad dotyczących zasad zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Myślę, że zaproponowane badania i konsultacje lekarskie w ramach bezpłatnych pakietów są bardzo atrakcyjne, dlatego warto z nich skorzystać, do czego serdecznie Państwa zachęcam - mówi Beata Szafraniec, dyrektor ZZOZ w Wadowicach.

  Wszystkich zainteresowanych ZZOZ w Wadowicach prosi o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 33 872 12 34

- To bardzo usprawni organizację całej akcji – wyznaje dyrektor wadowickiego szpitala.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane