Będą elektroniczne zwolnienia

10 września 2018 14:44:24

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza lekarzy na bezpłatne szkolenie, dotyczące wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich.

  

Będą elektroniczne zwolnienia

  Od 1 grudnia zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy będą wystawiane elektronicznie. To ułatwienie dla pracownika i firmy. Pracodawca otrzyma natychmiast, drogą elektroniczną informację o chorobie pracownika.

  W związku z wprowadzeniem e-ZLA chrzanowski oddział ZUS organizuje specjalne szkolenie dla lekarzy - Platforma Usług Elektronicznych ZUS w zakresie wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich.

  W trakcie szkolenia będzie mowa m.in. o ważnych terminach wynikających z przepisów, schemacie obiegu e-ZLA oraz korzyściach i ułatwieniach wynikających z wprowadzenia e-ZLA. Ekspert wyjaśni też jak wystawić e-ZLA – krok po kroku – na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) oraz omówi profil PUE ZUS dla lekarza.

  

  Szkolenie jest bezpłatne, odbędzie się 17 września 2018 r. w oddział ZUS w Chrzanowie, w sali konferencyjna przy ul. Oświęcimskiej 19, o godzinie 16.00.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc pod numerem tel.: 32 624 53 47. Serdecznie zachęcamy do udziału.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane