PAP Koronawirus

172 osoby na kwarantannie w powiecie wadowickim

22 marca 2020 17:32:13

  W powiecie wadowickim 10 osób przebywa na kwarantannie zbiorczej w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz 162 osoby przebywają na kwarantannie domowej. Wśród nich nie ma osób zarażonych kronawirusem.

  

172 osoby na kwarantannie w powiecie wadowickim

  W powiecie Wadowickim 172 osoby przebywają na kwarantannie. 162 mieszkańców kwarantannę odbywa we własnych domach, natomiast 10 osób przebywa w miejscu kwarantanny zbiorowej w internacie Zespołu szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej. W niedzielę wieczór dotrze do nich jeszcze jedna osoba, powracająca zza granicy.

  W miejsce kwarantanny zbiorowej kierowane są osoby, które mogły mieć kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem i nie mogą wrócić do swojego domu, aby nie zarazić innych domowników.

- Najważniejszą informacją jest to, że wszystkie przeprowadzone badania osób z podejrzeniem zarażenia koronawirusem covid19 przyniosły wynik negatywny! Nie ma chorych zarówno w gminie Wadowice jak i w całym powiecie - informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane