PAP Koronawirus

Dyrektor szpitala prosi o wsparcie finansowe

22 marca 2020 18:45:25

  Dyrektor wadowickiego szpitala Barbara Bulanowska wystąpiła z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowej dla ZZOZ w Wadowicach.

  

Dyrektor szpitala prosi o wsparcie finansowe

  W związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz zwiększonym zapotrzebowaniem na specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń i zespołów ratownictwa medycznego oraz środki ochrony indywidualnej dla personelu medycznego dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach Barbara Bulanowska zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie finansowej dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

- Nasza Jednostka świadczy usługi zdrowotne dla mieszkańców powiatu wadowickiego, co w obecnej sytuacji epidemicznej wiąże się z koniecznością zakupu dodatkowego sprzętu przeznaczonego do dezynfekcji pomieszczeń i zespołów ratownictwa medycznego oraz środków ochrony indywidualnej np. masek ochronnych (z filtrem), kombinezonów, przyłbic. Mając na uwadze dynamikę rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV2 będziemy potrzebować ich w dużych ilościach.

Liczymy na Państwa pomoc we wspólnej walce z epidemią.

Państwa wsparcie będzie dla nas ogromną pomocą. Wyrażamy nadzieję, że dla Państwa to będzie satysfakcja z udzielonej pomocy. Potwierdzeniem słuszności Państwa pomocy niech będą słowa św. Jana Pawła II:

„Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. - czytamy w liście dyrektor ZZOZ w Wadowicach Barbary Bulanowskiej, opublikowanym na stronie internetowej wadowickiego spzitala.

   

Nr rachunku bankowego, na który można przekazywać finansowe wsparcie dla szpitala w Wadowicach:

ING Bank Śląski O/Wadowice

24 1050 1100 1000 0022 6686 3279

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane