Poszukiwany sprawca napadu na jubilera

30 kwietnia 2021 13:02:34

  Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który 15 marca 2021 r. około godziny 9.15 napadł na zakład jubilerski w Wieliczce.

  

Poszukiwany sprawca napadu na jubilera

  Sprawca przestępstwa wszedł do sklepu pod pozorem zakupu bransoletki po czym rozpylił w kierunku ekspedientki gaz pieprzowy, a następnie zabrał biżuterię o wartości około 50 tys. złotych. Po napadzie oddalił się pieszo w kierunku centrum miasta.

  Sprawca jest mężczyzną w wieku około 30 lat, wzroście około 180 cm, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy. W chwili napadu, na głowie miał założoną popielatą czapkę, na twarzy białą maseczkę, ubrany był w kurtkę koloru czarnego, niebieskie jeansowe spodnie, ciemne buty z białą podeszwą marki ,,Nike’’.

  Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, rozpoznają go, proszone są o osobisty kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Wieliczce lub kontakt telefoniczny pod nr 478341223 lub 478341211.

Policja zapewnia anonimowość.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane