Pechowe okolice Yorku

11 maja 2021 11:22:49

  W Barwałdzie Górnym odcinek drogi krajowej DK 52 w rejonie Galerii YORK staje się miejscem szczególnie niebezpiecznym. Coraz częściej dochodzi tam do wypadków i kolizji, doszło tam nawet do śmiertelnego potrącenia pieszego.

  

Pechowe okolice Yorku

  W niedzielę, 9 maja br. W Barwałdzie Górnym przy Galerii YORK doszło do kolizji. Na drodze krajowej DK 52 samochód osobowy zderzył się z... quadem.

   Dzisiaj, 11 maja br. na drodze krajowej w Barwałdzie Górnym doszło do kolejnej stłuczki. W okolicach Galerii YORK zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie ma osób poszkodowanych, ucierpiały jedynie pojazdy.

   

  Przypomnijmy, że 23 kwietnia br. doszło do wypadku drogowego w Barwałdzie Górnym. W okolicach Galerii York samochód osobowy marki Mazda potrącił pieszego.  Prowadzona reanimacja nie przyniosła skutku. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które jednak zostało zawrócone, ponieważ poszkodowany mężczyzna zmarł.

   Natomiast 24 kwietnia br., w Barwałdzie Górnym na drodze krajowej w okolicach Galerii York doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Rany motocyklista został przewieziony do szpitala.

   

FOTO: OSP Kalwaria Zebrzydowska

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane