Krakowska drogówka dała pokazówkę w powiecie wadowickim

26 maja 2021 20:19:20

  Funkcjonariusze z Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego WRD KWP w Krakowie w ciągu jednego dnia skontrolowali na terenie powiatu wadowickiego 128 kierujących. 12 policjantów nałożyło w sumie 120 mandatów! Średnio wypada więc 10 mandatów wystawionych przez jednego funkcjonariusza...

  

Krakowska drogówka dała pokazówkę w powiecie wadowickim

  25 maja br., na terenie powiatu wadowickiego policjanci z sekcji kontroli ruchu drogowego WRD KWP w Krakowie prowadzili działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach m.in. poprzez eliminowanie kierowców popełniających wykroczenia przyczyniające się do powstawania wypadków.

  Szczególną uwagę mundurowi zwracali na kierujących, którzy przekraczali dozwoloną prędkość, stwarzając tym samym zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

  

  Podczas jednodniowej akcji policjanci skontrolowali 128 kierujących ujawniając 132 wykroczenia w ruchu drogowym. W sumie za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli 120 mandatów karnych, a 12 osób pouczyli. Mundurowi zatrzymali 9 dowodów rejestracyjnych z powodu niewłaściwego stanu technicznego pojazdu. Ponadto 1 kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

W działaniach uczestniczyło łącznie 12 funkcjonariuszy.

 Fot. Policja

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane