Złote Pary w Gminie Mucharz

29 stycznia 2021 14:39:41

  Siedem par małżeńskich w gminie Mucharz zostało uhonorowanych nadanymi przez Prezydenta RP Medalami Za długoletnie Pożycie Małżeńskie. Z uwagi na czas pandemii, ceremonie wręczenia medali miały miejsce w domach rodzinnych Dostojnych Jubilatów.

  

Złote Pary w Gminie Mucharz

  Jubileusz Złotych Godów w gminie Mucharz obchodziło ostatnio siedem par małżeńskich. Tradycyjnie uroczystości związane z uhonorowaniem Złotych Par odbywały się w siedzibie Urzędu Gminy, jednak tym razem, ze względu na pandemię, to przedstawiciele Urzędu Gminy udali się do Czcigodnych Jubilatów.

  Wójt gminy Mucharz Renata Galara wręczyła w imieniu Prezydenta RP Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego odwiedziła w domach pary dostojnych Jubilatów, honorując ich przedmiotowym medalem, skromnym upominkiem, gratulacjami i ciepłymi życzeniami dalszego zdrowego i harmonijnego życia.  Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo: Helena i Janusz Brudni, Zofia i Tadeusz Frączkowie, Janina i Kazimierz Niziołkowie, Helena i Bronisław Prorokowie, Anna i Stanisław Rusinkowie, Maria i Włodzimierz Sumerowie, Krystyna i Wacław Wądolni.

Foto: UG Mucharz

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane