Radny wydał wojnę kalwaryjskim wandalom!

6 czerwca 2021 17:11:13

  Radny Marcin Zadora wydał wojnę wandalom, którzy zaśmiecają i niszczą publiczne mienie na obiekcie sportowym MKS Kalwarianka, czy też okolic skateparku. Czara goryczy przelała się po czwartkowej libacji na obiekcie klubowym, po której został stos nieposprzątanych butelek.

  

Radny wydał wojnę kalwaryjskim wandalom!

- To skandal, aby tak niszczyć nasze miasto i przestrzeń publiczną. Zwróciłem się do Dyrektora CKTiS o zabezpieczenie monitoringu i skierowanie sprawy na Policję. Nie ma tolerancji na brak wychowania i wandalizm - poinformował radny Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej po tym, jak po urządzonej w Boże Ciało libacji na terenie Miejskiego Klubu Sportowego Kalwarianka pozostał stos nieuprzątniętych butelek.

  Problem, na który zwraca uwagę radny, jest jednak szerszy. Chodzi o niszczenie publicznego mienia, które trwa już od dłuższego czasu.

- Wielokrotnie w sprawie zaśmiecania i niszczenia mienia zwracali się do mnie działacze klubu. Zaśmiecone są trybuny, parking, okolice skateparku, zniszczono wiaty dla zawodników i krzesełka dla kibiców.  Wreszcie trzeba powiedzieć temu stop - mówi Marcin Zadora.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane