Cuda Gminy Andrychów

22 maja 2021 10:34:46

  Rozstrzygnięty został adresowany do dzieci i młodzieży konkurs "CUDA GMINY ANDRYCHÓW", zorganizowany przez Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi Na Świat oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie.

  

Cuda Gminy Andrychów

  Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Andrychowa zorganizowany został I Gminny Konkurs Plastyczny "CUDA GMINY ANDRYCHÓW". Uczestnicy konkursu, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi Na Świat oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie, mieli okazję przedstawić walory turystyczne, przyrodnicze i kulturowe Ziemi Andrychowskiej.

   Z uwagi na wysoki poziom wykonanych prac, atrakcyjność i zawarte w przekazie emocje spowodowały, że Komisja Konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów. Ostatecznie przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

    

Kategoria I- uczniowie klas I-III SP:

I miejsce: Olaf Gwoździewicz, SP nr 2 w Andrychowie

II miejsce: Maja Torczewska, ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Piotr Urbaniak, ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Oskar Zawada, SP nr 2 w Andrychowie

III miejsce: Zofia Kubieniec, ZSS w Rzykach,

Wyróżnienia: Roman Jan Kowaliczek, PSP SPSK w Brzezince, Adam Lachendrowicz, ZSS w Inwałdzie, Grzegorz Dudka, PSP SPSK w Brzezince, Weronika Łysoń, ZSS w Rzykach, Oskar Górny, SP nr 2 w Andrychowie. Nadia Rokowska, ZSS w Sułkowicach-Łęgu.

  

Kategoria II- uczniowie klas IV-VI SP:

I miejsce: Zofia Piątek, SP nr 4 w Andrychowie

II miejsce: Mikołaj Matejko, SP nr 2 w Andrychowie

III miejsce: Aleksandra Sikora, SP nr 2 w Andrychowie, Kamila Lachendro, ZSS w Zagórniku,

Weronika Bizoń, ZSS w Rzykach

   

Wyróżnienia: Natalia Szczepaniak, SP nr 4 w Andrychowie, Lidia Niemiec, SP nr 2 w Andrychowie, Natalia Fijałek, ZSS w Rzykach, Grzegorz Rajda, PSP SPSK w Brzezince.

   

Kategoria III- uczniowie klas VII-VIII SP:

I miejsce: Emilia Szymocha, ZSS w Roczynach

II miejsce: Karol Kobielus, SP nr 4 w Andrychowie

III miejsce: Amelia Rokowska, SP nr 4 w Andrychowie

   

Kategoria IV

Nagrody równorzędne: Tobiasz Kolber, SP nr 4 w Andrychowie, Sandra Kierpiec, SP nr 4 w Andrychowie, Oliwier Kołodziejczyk, PSP SPSK w Brzezince, Kacper Kołodziejczyk-Knapik, PSP SPSK w Brzezince.

   

Źródło: OPP Andrychów

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane