Wadowicka Biblioteka przywraca wolny dostęp do księgozbioru!

31 maja 2021 14:11:09

  Od 1 czerwca w Wadowickiej Bibliotece Publicznej będzie można ponownie wejść między półki i samemu wybrać książki do wypożyczenia!

  

Wadowicka Biblioteka przywraca wolny dostęp do księgozbioru!

  Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza czytelników do korzystania z bogatego księgozbioru, który znów dostępny jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

  Od wtorku 1 czerwca czytelnicy mogą samodzielnie szukać i wybierać książki bezpośrednio z półek. Wznawia też działalność Czytelnia oraz stanowiska komputerowe.

  

  Pomimo przywrócenia wolnego dostępu cały czas pozostają w mocy obowiązujące obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, takie jak: dezynfekcja rąk, konieczność zakrywania ust i nosa, a także obowiązek zachowania dystansu 1,5 m pomiędzy osobami. W bibliotece może przebywać w jednym czasie ograniczona ilość osób tj. zgodnie z zaleceniami sanitarnymi 1 osoba na 15m2.

  Zwrócone książki będą poddawane trzydniowej kwarantannie. Wciąż będzie też obowiązywać techniczna przerwa na dezynfekcję w godzinach 13.30-14.00.

   

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane