Jarmark staroci

21 kwietnia 2021 11:11:02

  Tak zwany pchli targ to zjawisko przez niektórych niedoceniane, ale dla innych niemal nieodzowne do życia. Można tam kupić oryginalne, niedostępne w sklepach ozdoby, ubrania, biżuterię, sprzęty. Bibliofile znajdą tam ciekawe książki, a melomani płyty. Takie miejsce pełne wszelakich skarbów dla kolekcjonerów, hobbystów i poszukiwaczy okazji raz w miesiącu dostępne jest w Kętach.

  

Jarmark staroci

  Na kęckim targowisku miejskim przy ul. Jana III Sobieskiego w każdą czwartą niedzielę miesiąca odbywa się pchli targ połączony z wyprzedażą garażową. Jak zatem łatwo się domyślić, najbliższy będzie już za kilka dni – 25 kwietnia. Handel wszelkiego rodzaju starociami i używanymi przedmiotami potrwa tam od 7.00 do 14.00. To dopiero drugi po przerwie zimowej pchli targ w tym roku. Na poprzednim można było znaleźć prawdziwe cudeńka. – Kupiłam dwa fantastyczne świeczniki. Teraz też pojadę, może znowu coś fajnego wyszperam – mówi jedna z mieszkanek Andrychowa.

  

  Sprzedawać na kęckim pchlim targu może każdy, kto chce się pozbyć używanych przedmiotów, począwszy od zabawek, przez ubrania, po różne elementy wyposażenia domu. Mile widziane są książki, płyty, kolekcje znaczków, stare monety, ozdoby, instrumenty muzyczne etc. Zatem warto przejrzeć starocie zgromadzone na strychu czy w czeluściach szaf. Może ktoś zechce je kupić? Na pchlim targu można także wymieniać się towarami. Osoby, które chciałyby wystawić tam swoje „skarby” więcej informacji na ten temat uzyskają pod numerem telefonu: (33) 844-76-00 wew. 149. (eł)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane