Kino pod chmurką na bulwarach nad Skawą. Drugie podejście

2 czerwca 2021 12:18:26

  Pogoda tej wiosny  nas nie rozpieszcza. Zaplanowanego na 22 maja seansu kina plenerowego nie udało się w Wadowicach zorganizować. Organizatorzy postanowili przesunąć go na inny termin, licząc na to, że tym razem aura będzie bardziej sprzyjająca. Jeśli zatem w piątek (4 czerwca) wieczorem nie lunie deszcz, na bulwarach nad Skawą można będzie obejrzeć film „Ibiza”.

  

Kino pod chmurką na bulwarach nad Skawą. Drugie podejście

  To francuska komedia z 2019 roku, w reżyserii Arnauda Lemorta. Oto, czego według zapowiedzi można się w tym filmie spodziewać: „Philippe jest po uszy zakochany w Carole i zrobi wszystko, żeby przekonać do siebie jej nastoletnie dzieciaki. Obiecuje 18-letniemu Julienowi, że jeśli zda maturę, pojadą na wakacje, gdzie tylko zechce. Nie spodziewa się jednak, że chłopak wybierze... Ibizę. Najbardziej imprezową wyspę świata, gdzie zabawa trwa 24h/dobę, słońce nie przestaje grzać, a drinki pije się już na śniadanie. Jakby tego było mało, na każdym kroku ktoś próbuje wcisnąć im koks, Carole wpada na swojego eks, a nastolatki nie chcą zaakceptować nowego tatuśka. Czy coś lub ktoś jest w stanie uratować te wakacje?”.

  

  Seans rozpocznie się o godz. 21.00. Na miłośników kina pod chmurką, którzy zdecydują się wybrać w piątkowy wieczór na bulwary nad Skawą, będą czekały leżaki. Oczywiście rozstawione w odpowiednich odstępach (czyli nie tak gęsto, jak na powyższym zdjęciu z czasów przed pandemią), przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Wedle prognoz, pogoda powinna być dobra, ale gdyby jednak nie dopisała, Wadowickie Centrum Kultury po raz kolejny przesunie seans na inny termin. (eł)

  

  

Foto: materiały prasowe WCK

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane