Będzie Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy

7 maja 2021 19:57:22

  Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach organizuje jubileuszowy XX RODZINNY RAJD ROWEROWY.

  

Będzie Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Ta popularna impreza plenerowa odbędzie się 23 maja br. Rajd zostanie przeprowadzony na trasie o długości około 26 km Wadowice – Roków – Wadowice.

Start o godz. 9.00 – jak zawsze - przed Spółdzielnią Mieszkaniową os. Kopernika 10 w Wadowicach, półmetek wyznaczono w Rokowie (ok. godz. 11.00)  na Placu Sportowo-Rekreacyjnym, a meta usytuowana jest na stadionie MKS „SKAWA” w Wadowicach. Przybycie uczestników na metę planowane jest na godz. ok. 14-tą, a zakończenie imprezy nastąpi o godz.16.00.

   

  Wszelkich informacji dotyczących rajdu udziela Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach,  os. Kopernika 10, tel. 692 290 685, tkkf.wadowice@gmail.com. Informacje są również dostępne na stronie www.tkkf-wadowice.pl

OPIS TRASY XX RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO

Wadowice-Roków-Wadowice

  

1. Wyjazd z parkingu przy Spółdzielni Mieszkaniowej, skręt w prawo na al. Matki Boskiej Fatimskiej i skręt w prawo na ul. Poprzeczną.

2. Z ul. Poprzecznej skręt w lewo na ul. Lwowską, następnie skręt w prawo na

ul. Sienkiewicza, w prawo na ul. Nadbrzeżną i dojazd do skrzyżowania

z ul. Piłsudzkiego (DK 28).

3. Na skrzyżowania, przez przejście dla pieszych, przeprowadzamy rowery na teren Podstawia.

4. Z Podstawia, ścieżkami rowerowymi, na lewym brzegu Choczenki i dalej lewym brzegiem Skawy dojedziemy do Łęgu.

5. Z Łęgu skręcamy w prawo na most w Witanowicach, a za mostem również

w prawo, na Radwany i dojeżdżamy do ul. Granicznej.

6. W Radwanach, przy ul. Granicznej skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Rokowa, gdzie na placu zabaw znajduje się półmetek rajdu.

  

Po półmetku

7. Wyjazd z placu zabaw w kierunku dworku Stara Baśń, aby dotrzeć do drogi Wysoka/Wadowice celem dotarcia w okolice Hotelu Marten.

8. Tuż za Hotelem Marten skręcamy w prawo, na ul. Baśniową, która doprowadzi nas do ścieżki rowerowej okrążającej Roków i kończącej się na stadionie

LKS Zaskawianka, czyli w pobliżu styku ul. Wałowej z ul. Zygmunta I Starego.

9. Przeprowadzamy rowery przez ul. Wałową i tą ulicą dojeżdżamy do przejścia dla pieszych, przy styku ul. Zygmunta I Starego z ul. Konstytucji 3-go Maja.

10. Po przekroczeniu ul. Konstytucji 3-go Maja (DK 52)udajemy się w kierunku mostu w Jaroszowicach, gdzie po przejechaniu mostu skręcamy w lewo i ścieżką rowerową udajemy się w kierunku Ponikiewki. Następnie, drugą nitką ścieżki rowerowej, przejeżdżamy przez Zbywaczówkę i docieramy do ul. Błonie, gdzie na stadionie LKS Skawa jest przewidziane zakończenie rajdu.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane