Charytatywne święto dla fanów motoryzacji

26 maja 2021 11:19:10

  Już w najbliższą niedzielę (30 maja) miłośników motoryzacji zgromadzi w Andrychowie akcja #turbopomoc. Na parking przy Restauracji Na Starym Tartaku zjadą wspaniałe sportowe auta, a ci, którzy chcieliby się nimi przejechać, będą mogli wylicytować taką atrakcję. Impreza ma cel charytatywny. Zebrane w jej trakcie pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym fundacji Turbo Pomoc.

  

Charytatywne święto dla fanów motoryzacji

  Wydarzenie rozpocznie się o 11.00. Oprócz możliwości podziwiania wspaniałych samochodów, będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy, przygotowanych z okazji Dnia Dziecka: elektryczny gokart, pokaz psów, dmuchańce, popcorn, bańki mydlane, balony i wiele innych. O 11.10 ruszą licytacje przejazdów w tak zwanym #TURBOpeletonie, przelotów helikopterem, a także voucherów i różnych przedmiotów. Będą to między innymi pamiątki od reprezentacji Polski w skokach narciarskich (na zdjęciu powyżej), które przywiezie na akcję Jakub Wolny, a także koszulki z autografami znanych piłkarzy - Sławomira Peszki i Jakuba Błaszczykowskiego.

  

 Peleton wyruszy w trasę o długości 27 lub 76 kilometrów (w zależności od pogody) między 12.30 a 13.00. Ale na parkingu Restauracji Na Starym Tartaku impreza nadal będzie trwała. Można jeszcze będzie wylicytować krótsze wycieczki sportowymi samochodami po najbliżej okolicy, oczywiście w fotelu pasażera, a także przejazdy autami buggy i jeep wrangler po specjalnym torze w Bulowicach. W planach jest też pokaz akcji strażaków oraz ratowników medycznych.

  

  Pieniądze zebrane w czasie imprezy zostaną przeznaczone na leczenie lub rehabilitację podopiecznych fundacji Turbo Pomoc. To między innymi Oskar Archer z Roczyn, Łukasz Kubień z tej samej miejscowości oraz Miłoszek Ogiegło z Sułkowic. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć tutaj. (eł)

  

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane