Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach

30 maja 2021 16:45:58

  Śmierć poniósł 34-letni motocyklista w zderzeniu z samochodem osobowym. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na ul. Wadowickiej we Frydrychowicach, na wysokości szkoły.

  

Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach

  W niedzielę 30 maja br. po godz. 14-tej doszło do śmiertelnego w  skutkach wypadku drogowego we Frydrychowicach. Na ul. Wadowickiej, na wysokości szkoły motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Mercedes.

  34-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, który prowadził motocykl, nie przeżył wypadku, poszkodowane zostały też trzy osoby jadące mercedesem, w które uderzył motocykl. Stan kierowcy mercedesa był na tyle poważny, że karetka odwiozła go do szpitala.

  Na miejsce wypadku wezwano Zespół Ratownictwa medycznego, Policję oraz zastępy straży pożarnej: JRG Andrychów, JRG Wadowice oraz dwa zastępy OSP Frydrychowice.

  Przyczyny śmiertelnego wypadku bada wadowicka policja pod nadzorem przybyłego na miejsce prokuratora Prokuratury Rejonowej w Wadowicach.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane