Siekierą zabił kobietę - aktualizacja

3 czerwca 2021 11:19:15

  Wczoraj, 2 czerwca w Juszczynie (powiat suski) doszło do morderstwa. Jak podaje Prokuratura Okręgowa w Krakowie, 48-letni Krzysztof D. zabił siekierą własną konkubinę. Para nie była w domu sama. Gdy ojciec kobiety usłyszał niepokojące hałasy, pobiegł do pokoju córki. Ale na pomoc było już za późno.

  

Siekierą zabił kobietę - aktualizacja

  Jak udało się ustalić śledczym, do zabójstwa doszło wczoraj (2 czerwca) w godzinach porannych. Mimo wczesnej pory, Krzysztof D. był już pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie siekierą zaatakował swoją 49-letnią partnerkę. Zaalarmowany hałasem ojciec kobiety pobiegł do pokoju córki. Zobaczył makabryczny widok – 49-latka leżała z ranami na głowie, a nad nią stał jej konkubent z zakrwawioną siekierą w dłoni. Gdy Krzysztof D. zobaczył starszego mężczyznę, odrzucił narzędzie zbrodni i uciekł. Na pomoc kobiecie było za późno. Nie żyła już w chwili, gdy do pokoju wbiegł jej ojciec.

  

  W pół godziny później suska policja ujęła w Białce Krzysztofa D. Mundurowi zamknęli pijanego mężczyznę w pomieszczeniach dla zatrzymanych budynku Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. „Po wytrzeźwieniu sprawca usłyszał zarzut zabójstwa, za co może mu grozić kara dożywotniego więzienia, a Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące” – informuje suska policja. Ciało zamordowanej kobiety przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. (eł)

  

  

Foto: KPP w Suchej Beskidzkiej

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane