Szczepionki się spóźniają

11 maja 2021 11:17:57

  Już dzisiaj (11 maja) miał ruszyć Punkt Szczepień Powszechnych w Andrychowie, zlokalizowany w budynku Miejskiego Domu Kultury, przy ul. Szewskiej 7. Niestety, jego otwarcie opóźni się, ponieważ szczepionki nie dotarły na czas… 

  

Szczepionki się spóźniają

  Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie punkt rozpocznie działalność. Niemniej, rejestrować się można już teraz. Są cztery różne sposoby, aby to zrobić. Najszybszą z nich jest wersja internetowa, dostępna tutaj. Kto jednak nie ma dostępu do sieci, może zadzwonić na infolinię 989, ewentualnie wysłać SMS o treści "SzczepimySie" na numer: 664 908 556 lub 880 333 333. Można też zarejestrować się bezpośrednio w punkcie szczepień w Andrychowie – osobiście albo pod numerem telefonu: 518 314 202.

  

  Na szczepienie trzeba przyjść z dowodem tożsamości. Warto też mieć przy sobie wypełniony już „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”. Można go pobrać, klikając tutaj. (eł)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane